Ev / MOTOSİKLET HABERLERİ / Gülçin Söğüt Kanser Hastalarına Destek için Yollarda

Gülçin Söğüt Kanser Hastalarına Destek için Yollarda

Gülçin Söğüt Kanser Hastalarına Destek için Yollarda

Gülçin-Söğüt-Kanser-Hastalarına-Destek-için-Yollard

Gülçin Söğüt motosikleti ile dünya turuna çıkmıştı. 55 ülke gezdikten 70 bin kilometre yol gittikten sonra meme kanseri teşhisi konulduğu için ara vermek durumunda kalan söğüt, 1 yıl kanser tedavisi gördükten s0nra anadoluda diğer kanser hastalarına umut olmak için motosikletiyle tura çıktı. Gülçin Söğüt gittiği şehirlerde kanser tedavisi veren merkezleri dolaşıp hastaları ziyaret ediyor. Gittiğim her yerde hikayelerimi anlatacağım belki birisinin hayatına dokunurum diyor. 21 günde bir akıllı ilaç kullandığı için o an neredeyse ilacını kullanabiliyor. 17 seans boyunca bu ilacı kullanacak. Fakat ilaç kalp yetmezliğine sebep olduğu için kalbimin gücü yetene kadar yollardayım ama herhangi bir engel olursa gezilerime son vereceğim diyor.

Gülçin Hanım 15 yıl bir bankada yöneticilik yapmış. 2013’te annesinin vefatı üzerine en büyük hayali olan dünya turu isteğini gerçekleştirmek için yola çıkmış. 3 yılda 12 ülkeyi gezdikten sonra feribotta eşi Ferry Schouten ile tanışmış ve yollarına tekrar İstanbul’dan çıkıp devam etmişler. 55 ülke gezip İstanbul’a tekrar döndükten sonra Söğüt meme kanseri olduğunu öğreniyor ve 1 yıl kanser tedavisi görüyor. Daha sonra ben güçlüyüm diyerek anadolu turuna ‘Kanser Farkındalık Turu’na çıkıyor.

Motosiklet Ehliyeti Nasıl Alınır? öğrenmek istiyorsanız tıklayınız.

Kendisinin hayatı hepimize örnek olacak nitelikte. Araştırılmaya ve iletişim kurulmaya değer bir insan olarak gördük biz. Umarım kendisi hedeflediklerini gerçekleştirebilir ve kanseri en kısa zamanda yenip yarım kalan dünya turuna devam edebilir.

Kendisine ait bir websitesi bulunan Gülçin Söğüt özgün içerikleriyle okuyucularına ilham oluyor. Tatlı gezgin Gülçin Söğütün sitesine gitmek için tıklayınız!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

hakkında admin

Sizin İçin Seçtiklerimiz

İstanbul motosiklet fuarı

Motobike İstanbul Motosiklet Fuarı 2024

Motosiklet fuarı, motosiklet tutkunları, endüstri profesyonelleri ve genel ziyaretçiler için yeni modelleri, ekipmanları ve trendleri …

Bir yanıt yazın