Ev / MOTOSİKLET BİLGİ / İstanbul Fuar Merkezine Nasıl Gidilir

İstanbul Fuar Merkezine Nasıl Gidilir

İstanbul Fuar Merkezine Nasıl Gidilir

İstanbul Fuar Merkezine Nasıl Gidilir, CNR Expo Fuar Merkezi, İstanbul’da birkaç farklı ulaşım seçeneği ile erişilebilen bir fuar alanıdır. CNR Expo Fuar Merkezi, Atatürk Havalimanı yakınında yer almaktadır. İstanbul’da trafiğin değişken olabileceği unutulmamalıdır. CNR Expo’ya ulaşım için aşağıdaki yöntemleri düşünebilirsiniz:

 1. Özel Araç:
  • CNR Expo’ya özel aracınızla gitmek istiyorsanız, navigasyon cihazı veya harita uygulamalarını kullanarak Atatürk Havalimanı çevresindeki yol durumunu takip edebilir ve fuar merkezine yönlenebilirsiniz.
 2. Havalimanı Metro İstasyonu:
  • CNR Expo’ya en yakın metro istasyonu Atatürk Havalimanı metro istasyonudur. Havalimanı metro istasyonundan CNR Expo’ya taksi veya otobüsle devam edebilirsiniz.
 3. Otobüs:
  • İstanbul’da birçok otobüs hattı Atatürk Havalimanı’na gider. Havalimanına ulaştıktan sonra taksi veya servis araçları ile CNR Expo’ya geçiş yapabilirsiniz.
 4. Taksi:
  • Atatürk Havalimanı’ndan taksi kullanarak CNR Expo’ya gitmek oldukça yaygındır. Havalimanı terminalinden taksi bulabilir ve CNR Expo’ya gitmek istediğinizi belirtebilirsiniz.
 5. Servis veya Shuttle Hizmetleri:
  • Fuar organizasyonu veya bazı firmalar, fuar süresince belirli bölgelerden ücretsiz veya ücretli servis hizmetleri sunabilir. Bu servisleri kullanmak için fuarın resmi web sitesi veya organizatör ile iletişime geçebilirsiniz.

Önceki bilgilerim 2022’ye dayandığı için güzergah ve ulaşım seçenekleri zaman içinde değişmiş olabilir. Bu nedenle güzergah ve güncel ulaşım seçeneklerini kontrol etmek için CNR Expo Fuar Merkezi’nin resmi web sitesini veya organizatörle iletişime geçmeyi unutmayın.

HARİTA

 

İstanbul Fuar Merkezine Nasıl Gidilir?

20-23 mart  tarihlerinde Motobike 2024 fuarının gerçekleşeceği İstanbul Fuar Merkezine (İFM) aşağıdaki yollardan kolayca ulaşabilirsiniz.

Motobike Istanbul ekibi olarak, şehir içi ulaşımlarda toplu taşıma kullanımını destekliyoruz. İstanbul’daki fuar alanına en hızlı ve konforlu şekilde ulaşımınız için önerilerimizi aşağıda bulabilirsiniz.

 • Metro: Aksaray- Havalimanı metro hattı İstanbul Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi kompleksi içinden geçmektedir. Zeytinburnu’na da Şirinevler metrobüs duraklarından Havalimanı metro hattına aktarma yapılabilmektedir.
 • Metrobüs: Zincirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar’dan fuar alanına ulaşım en hızlı Metrobus ile sağlanmaktadır. 34 A metrobüs hattını kullanarak Şirinevler durağından Havalimanı metrosuna aktarma yapıp Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi istasyonunda inilebilir ve fuar alanına ulaşabilirsiniz.
 • Otobüs: İETT otobüs bağlantılarını kullanarak şehrin pek çok noktasından kolaylıkla Havalimanı Metrosu istasyonlarına ulaşabilir “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inebilir ve fuar alanına ulaşabilirsiniz.
 • Taksi: İstanbul Havalimanı DTM İstanbul Fuar Merkezi’ne yaklaşık 40-45 km uzaklıktadır.
  Havalimanı geliş kapısında taksi durakları mevcuttur. Geliş Salonu’nda para değişimi yapabilir ve ATM’leri kullanabilirsiniz. Havalimanı ile fuar alanı arası yaklaşık 130 -140 Türk Lirası (20-25 Euro) tutmaktadır. Gidilen güzergahtaki otoyol ve köprü ücretlerine göre taksi ücreti artabilir ve İstanbul’un trafik durumuna göre varış süresi uzayabilir.
 • Özel Araç: 3 alternatif arterden karayolu ile fuar alanına ulaşabilirsiniz: E5, TEM, Sahil Yolu

 

İstanbul Fuar Merkezine Nasıl Gidilir – Havalimanına Ulaşım:

Havaist: Kadıköy, Bostancı İDO, Beşiktaş, Taksim’den kalkan HAVAİST araçları ile İstanbul Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için www.hava.ist web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Otobüs:  Bakırköy-İstanbul Hava Limanı arasında yolcu taşıyan İETT’nin İST-4 hat numaralı otobüsleri, Bakırköy İDO İskelesinden hareketle Ataköy, Şirinevler, Kuleli istikametini takip ederek İstanbul havalimanına ulaşmaktadır. İDO’nun İstanbul Fuar Merkezi’ne uzaklığı yaklaşık 15 dk.’dır.

Havalimanından Ulaşım:

Havaist: İstanbul Havalimanı’ndan kalkan HAVAİST araçları ile Kadıköy, Bostancı İDO, Beşiktaş, Taksim’e ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için www.hava.ist web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Otobüs:  Bakırköy-İstanbul Hava Limanı arasında yolcu taşıyan İETT’nin İST-4 hat numaralı otobüsleri, İstanbul havalimanından hareketle Kuleli, Şirinevler, Ataköy  istikametini takip ederek Bakırköy İDO İskelesi’ne ulaşmaktadır. İDO’nun İstanbul Fuar Merkezi’ne uzaklığı yaklaşık 15 dk.’dır.

 

istanbul-fuar-merkeine-nasıl-gidilir

İFM Fuarın İletişim Bilgileri

Adres Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No: 5/5, Bakırköy, 34149
İstanbul, TÜRKİYE

 Telefon: (0212) 468 52 00

 E-Postainfo@idtm.com.tr

 Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cuma: 08:30 – 17:30

 

Motosiklet Ekspertiz Garajı

Motosiklet Ekspertiz
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

hakkında admin

Sizin İçin Seçtiklerimiz

İstanbul motosiklet fuarı

Motobike İstanbul Motosiklet Fuarı 2024

Motosiklet fuarı, motosiklet tutkunları, endüstri profesyonelleri ve genel ziyaretçiler için yeni modelleri, ekipmanları ve trendleri …

Bir yanıt yazın