Ev / MOTOSİKLET BİLGİ / Motosiklet Fuarı 2022

Motosiklet Fuarı 2022

 Motosiklet Fuarı 2022 Motobike Istanbul’da, Türkiye’den üreticilerin tüm ürün yelpazesini ve yeniliklerini görebileceğiniz gibi Türkiye ve bölgesel pazarlarda faaliyetlerini arttırmak isteyen uluslararası katılımcılara ait geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi ile de karşılaşacaksınız.

2022 fuarının katılımcılarını ve sergiledikleri ürünleri, bulundukları salonlara göre hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Beklenen gün geldi ve Özlem bitiyor! Motosiklet ve bisiklet tutkunları 2 yıllık uzun bir aranın ardından, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Motobike Istanbul2022’de (motosiklet Fuarı 2022)  bir araya geliyor. Dünyanın önde gelen motosiklet ve bisiklet markalarının yer alacağı fuarda, en yeni modelleri yakından görme, fuara özel indirim ve kampanyalardan yararlanma şansını yakalayın.

1.Motosiklet Fuarı 2022 ne zaman?

Motosiklet Fuar Tarihi : 21 Nisan ve 24 Nisan Arasında yapılacaktır.
Dünyanın lider ve uluslararası motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı Motobike Istanbul, 21-24 Nisan 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde…

2.Motosiklet Fuarına Nasıl Gidilir?

21-24 Nisan tarihlerinde Motobike 2022 fuarının gerçekleşeceği İstanbul Fuar Merkezine (İFM) aşağıdaki yollardan kolayca ulaşabilirsiniz.

İFM İstanbul’un Bakırköy ilçesinde yer alan fuar alanıdır. Her yıl ortalama 100 adet fuar organizasyonuna ev sahipliği yapan İstanbul Fuar Merkezi (İFM), İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM) tarafından işletilmektedir. Atatürk Havalimanı’nın hemen yanı başında bulunan İFM’ye kişisel araç ve toplu taşıma imkanları ile çok rahat bir şekilde ulaşılabilmektedir. Yazımızın devamında detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için İstanbul Fuar Merkezine Nasıl Gidilir Makalemizi inceleyebilirsiniz?

3. Fuar Sponsorları

Ana Sponsor
Motul

Platin Sponsor
Garanti BBVA

Sigorta Sponsoru
Quick Sigorta

Kurye Sponsoru
Vigo

Destekleyenler
KOSGEB

Destekleyenler
MOTODER (Motosiklet Endüstrisi Derneği)

Destekleyenler
MOTODER (Motosiklet Sanayicileri Derneği)

Medya Partneri
A2 Teker

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

hakkında admin

Sizin İçin Seçtiklerimiz

İstanbul motosiklet fuarı

Motobike İstanbul Motosiklet Fuarı 2024

Motosiklet fuarı, motosiklet tutkunları, endüstri profesyonelleri ve genel ziyaretçiler için yeni modelleri, ekipmanları ve trendleri …

Bir yanıt yazın