Ev / ETKİNLİKLER / Motosiklet Fuarı 2023

Motosiklet Fuarı 2023

Motobike Istanbul 2023

Uluslararası Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı

Türkiye’nin lider uluslararası motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı olan Motobike İstanbul, 27-30 Nisan 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde yerini alacaktır

Türkiye’den ve tüm dünyadan motosiklet ve bisiklet sevdalıları, İstanbul Fuar Merkezi’nde bu yıl 14. sü düzenlenecek Motobike Istanbul 2023 fuarında buluşacaklar. Dünyanın önde gelen motosiklet ve bisiklet markalarının bir arada yer alacağı fuarda en yeni modelleri çok yakından görme, fuara özel indirim ve kampanyalardan yararlanma fırsatı yakalayacaklar.

Fuar, bu yıl ziyaretçilerin de katılabileceği etkinlikler düzenliyor. 4 gün sürecek bu özel etkinlikte ödüllü yarışmalar, sürpriz konuklar, DJ performansları, etkileyici motosiklet şovları yer alacak.

2023 İstanbul, motosiklet fuarı ne zaman

Etkinlik Kuralları

– Fuar ziyareti,  27–30 Nisan 2023 tarihleri arasıdır.
– Biletler yalnızca geçerli oldukları gün süresince sadece 1 giriş hakkı verir.
– 27 Nisan 2023 – Kapı açılış saati 14:00, etkinlik bitiş saati ise 19:00 olarak belirlenmiştir.
– 28 Nisan 2023 – Kapı açılış saati 10:00, etkinlik bitiş saati ise 19:00 olarak belirlenmiştir.

 

Motosiklet Fuarı Nerede?

 

Adres: Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No: 5/5, Bakırköy, 34149 İstanbul
Tel: +90 (212) 468 52 00
Fax: +90 (212) 465 59 59
info@wtcistanbul.net
info@idtm.com.tr

Motobike Istanbul 2023 Bilet Fiyatları

27-30 Nisan tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Motobike Istanbul 2023 fuarı için giriş biletlerinizi şimdi Biletix ve Mobilet üzerinden satın alabilirsiniz!

Biletix

Mobilet

Fuarda Yer Alan Ürün Gurupları

  • Hizmet Grupları : odalar, dernek ve vakıflar, üniversite, finans kuruluşları, sigortacılar, kulüpler, federasyonlar, servis sektörleri ve diğerleri.
  • Onarım ve Bakım Ürünleri

Motosiklet Fuarı Neden İstanbul da?

Türkiye, bir taraftan Avrupa, diğer taraftan Orta Doğu ve çevre bölgeler arasında stratejik bir konumda yer alıyor.  Fuarın İstanbul’da düzenlenmesinin en önemli nedenlerinden biri coğrafi konum olarak karşımıza çıkıyor.

Türkiye’nin 2023 hedefleri kapsamında finans ve imalat sektörlerine Doğrudan Yabancı Yatırım bekleniyor.  Bu kapsamda motosiklet üreticileri için Türkiye hızla ana üretim üssü konumuna geliyor.  Türkiye’nin 80 milyonun üzerinde nüfusunun büyük oranı genç nüfustan oluşuyor.  Bu önemli bir stratejik avantaj oluşturuyor.

Türkiye ile uluslararası firmalar arasında elverişli ortaklık koşulları mevcut.  Bununla birlikte Türkiye ve Avrupa Birliği arasındaki gümrük anlaşması nedeniyle AB ülkelerine ve bu ülkelerden Türkiye’ye ithalat/ihracatta vergi bulunmuyor.  Yani Türkiye, sadece üretim alanında değil, ticari olarak da avantajlı bir ülke olarak karşımıza çıkıyor.

Türkiye’nin Lider Uluslararası Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı Motobike’da sadece motosikletler yer almayacak.  Yedek parçalar, aksesuarlar ve hizmet gruplarına kadar pek çok farklı ürün grubu da yine Motobike’da yerini almaya hazırlanıyor.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

hakkında admin

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Yamaha R25 Arıza Motor ışığı Neden Yanar ve Arıza ışığı Nasıl Söndürülür.

Yamaha YZF R25 Arıza Işığı Neden Yanar? Yamaha Motor Arıza Işığı Neden Yanar?, Motosiklet sorun …

Bir cevap yazın