Ev / MOTOSİKLET HABERLERİ / Ümraniye TEM Otoyolu’nda Feci Motosiklet Kazası

Ümraniye TEM Otoyolu’nda Feci Motosiklet Kazası

Ümraniye TEM Otoyolu’nda Feci Motosiklet Kazası

-tem otoyolunda motosiklet kazası

Ümraniye TEM Otoyolu’nda Feci Motosiklet Kazası ; TEM Otoyolu Ümraniye mevkiinde emniyet şeridindeki minibüse çarpan motosiklet savrularak özel halk otobüsünün altına girdi. Güvenlik kamerasına yansıyan feci kazada 2 kişi öldü.

Kaza, saat 11.00 sıralarında Ümraniye TEM Otoyolu, Elmalı Mevkiinde meydana geldi. Ankara istikametinde giden 34 LC 9784 plakalı motosiklet, arızalandığı için emniyet şeridinde duran 34 RS 3954 plakalı minibüse çarptıktan sonra yola savruldu. Bu sırada motosiklet, sağ şeritte ilerleyen 34 LC 9784 plakalı özel halk otobüsün önüne devrildi.

Güvenlik kamerasına yansıyan feci kazada Çağan ve Dilek Dereli Çokcan öldü. Kaza, saat 11.00 sıralarında Ümraniye TEM Otoyolu, Elmalı Mevkiinde meydana geldi.

METRELERCE ARACIN ALTINDA SÜRÜKLEDİ.

tem otoyolundaki motosiklet kaza anı

Otobüs, sürücü frene basmasına rağmen motosikleti metrelerce aracın altında sürükledi. Güvenlik kamerasına yansıyan feci kazada motosikletteki 2 kişi öldü. Kaza yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Kaza nedeniyle Ankara istikametinde trafik durma noktasına geldi.

MİNİBÜS SÜRÜCÜSÜ KONUŞTU.

tem otoyolu motosiklet kazası polis

Arızalandığı için emniyet şeridinde bekleyen minibüsün sürücüsü Mehmet Budak “Minibüs arızalanınca emniyet şeridine çekerek, kaputu açmıştık. Motosiklet bize çarptıktan sonra otobüsün altında kaldı” diye konuştu.

CENAZELER KALDIRILDI.

Çağan ve Dilek Dereli Çokcan’ın cenazeleri olay yeri ve savcının incelemesinin ardından Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin morguna kaldırıldı. Ekiplerin çalışmasının ardından kazaya karışan otobüs ve motosiklet kaldırma çalışmaları devam ediyor.

Daha Fazla Motosiklet Haberleri İçin Tıklayınız.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

hakkında admin

Sizin İçin Seçtiklerimiz

bmw-motosiklet-ce-04-yakit-tuketimi-ve-teknik-ozellikleri-1

BMW Motosiklet Yeni Elektrikli CE 04 ve Teknik Özellikleri

BMW Motosiklet Yeni Elektrikli CE 04 ve Teknik Özellikleri Motor Tip Sürekli (kalıcı) mıknatıslı sıvı …

Bir cevap yazın